آیا “مادر ـ بازیگران” موفق به داریوش ارجمند حمله کردند؟ + تصاویر- اخبار سینما و تئاتر – اخبار فرهنگی تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مادر و شاغل بودن همزمان سخت است اما غیرممکن نیست و این سختی شیرینی‌های خودش را هم دارد. اینکه هم  مادر باشی و همسر، و هم بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بدون شک دشوار است اما زنان بازیگر زیادی در دنیای هنر و تصویر ما نشان داده‌اند که می‌توانند ضمن […]


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مادر و شاغل بودن همزمان سخت است اما غیرممکن نیست و این سختی شیرینی‌های خودش را هم دارد. اینکه هم  مادر باشی و همسر، و هم بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بدون شک دشوار است اما زنان بازیگر زیادی در دنیای هنر و تصویر ما نشان داده‌اند که می‌توانند ضمن حفظ نقش‌های واقعی خود در خلق نقش‌‌های سینمایی نیز موفق باشند.

صحبت‌های دلسوزانه و روشنگرانه استاد داریوش ارجمند درباره زنانی که دور مادر شدن را خط قرمز کشیده‌اند و بعضا با ورزش‌های سخت و بدن‌سازی و مصرف داروهای گوناگون به بدن خود و قابلیت فرزندآوری خود آسیب می‌زنند، واکنش قابل تامل برخی از سلبریتی‌ها را برانگیخته و باعث شده است تا به این بازیگر قدیمی و شناخته شده سینما و تلویزیون حمله کنند!

اما این واکنش‌ها و حملات در حالی صورت می‌گیرد که روزانه خبرها و تصاویری از بازیگران در فضای مجازی منتشر می‌شود که نشان می‌دهد تعداد زیادی از هنرمندان موفق سینما و تلویزیون ما توانسته‌اند در کنار حرفه بازیگری، رسالت مادر و همسر بودن را نیز به خوبی عهده‌دار شوند و تعادل و توازنی میان پرداختن به علایق گوناگون خود ایجاد کنند.

پس تناقضی میان این دو امر مهم وجود ندارد و به نظر می‌رسد که واکنش توام با عصبانیت برخی از سلبریتی‌ها از صحبت‌های داریوش ارجمند علل مختلفی از جمله شهوت خودنمایی و دیده‌ شدن پس از افول یاد و نامشان در فضای هنری داشته باشد. مروری بر فهرست اسامی افرادی که به داریوش ارجمند حمله کرده‌اند نشان می‌دهد که اکثریت آنان جزو چهره‌هایی نیستند که توان ایفای موفق نقش‌های گوناگون در زندگی خانوادگی و سینمایی خود را داشته باشند.

در ادامه تصاویر بازیگرانی از سینما و تلویزیون را در کنار خانواده و فرزندانشان مشاهده می‌کنیم:

 

سینما , فیلم , سریال ,

مینا نخعی و فرزندش

سینما , فیلم , سریال ,

بنیامین بهادر در کنار خانواده‌اش

سینما , فیلم , سریال ,

نگار عابدی و دخترش

سینما , فیلم , سریال ,

شاهرخ استخری در کنار خانواده

سینما , فیلم , سریال ,

شیلا خداداد در کنار فرزندانش

سینما , فیلم , سریال ,

لیلا حاتمی و علی مصفا بازیگران سینما در کنار فرزندانشان

 

سینما , فیلم , سریال ,

پریسا بخت آور و  اصغر فرهادی سینماگرانی که در کنار دخترانشان صاحب جوایز زیادی شدند

سینما , فیلم , سریال ,

کورورش سلیمانی

سینما , فیلم , سریال ,

هدایت هاشمی در کنار همسر و فرزندش 

سینما , فیلم , سریال ,

ساناز سماواتی در کنار پسر کوچکش

سینما , فیلم , سریال ,

نیوشا ضیغمی در کنار دختر کوچکش

سینما , فیلم , سریال ,

سام درخشانی در کنار دخترش برکه

سینما , فیلم , سریال ,

سعید نعمت الله نویسنده و دختر کوچکش

انتهای پیام/Source link