مسلمانان به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان دهند

به گزارش پنج شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید در این پیام آمده است: این روزها جهان شاهد حوادثی است که قلب هر انسان آزاده ای را می‌آزارد، حملات مداوم رژیم غاصب و کودکش صهیونیست و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم غزه باعث تاسف و تالم است. پیام می افزاید بی […]به گزارش پنج شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید در این پیام آمده است: این روزها جهان شاهد حوادثی است که قلب هر انسان آزاده ای را می‌آزارد، حملات مداوم رژیم غاصب و کودکش صهیونیست و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم غزه باعث تاسف و تالم است.

پیام می افزاید بی شک این جنایت خونین با پشتیبانی استکبار جهانی یعنی آمریکای جنایتکار و همپیمانان اروپایی او و با کمک و یا سکوت بعضی از کشورهای عربی و اسلامی منطقه در حال وقوع است و سکوت مجامع بین المللی وحقوق بشری نیز بر سنگینی این جنایت افزوده است.

پیام حاکی است: بر این اساس لازم است ملت‌ها خصوصا مسلمانان از حکومت‌های خود مطالبه گری نموده تا وارد عرصه شوند و از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع کنند و سرنوشت آنان را به خودشان بسپارند و به استمرار این رژیم غاصب و جعلی پایان دهند.

در ادامه تصریح شده است: امروز مسلمانان لازم است به هر کیفیت برای نابودی صهیونیست تلاش کنند، تردیدی نداریم به حول قوه الهی وعده پروردگار متعال محقق خواهدشد و به فرموده رهبر معظم انقلاب در قدس شریف که قلب تپنده جهان اسلام است نماز خواهیم خواند.

نوری همدانی در خاتمه پیام خود تاکید کرده است: اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایات از تمام مسلمانان خصوصا سازمان‌های اسلامی می‌خواهم نسبت به این موضوع واکنش صریح و جدی نشان داده و به کمک ‌مردم مظلوم فلسطین بشتابند. 

اراضی اشغالی فلسطینی طی روزهای اخیر شاهد درگیری میان جوانان فلسطینی و نیروهای صهیونیستی و شهرک نشینان بوده است.

در شهرهای عرب نشین فلسطین اشغالی نیز ناآرامی ها و درگیری‌های بسیاری روی داده است.

از هفته گذشته و در پی حملات صهیونیست‌ها به فلسطینی‌ها در محله شیخ جراح در شرق بیت المقدس، که به مسجد الاقصی هم کشیده شد، نیروهای مقاومت فلسطینی وارد عمل شده و اسرائیل را هدف صدها موشک و راکت خود قرار داده اند.

در حالی حملات علیه غزه ادامه دارد که رژیم صهیونیستی حملات گسترده و وحشیانه ای را علیه مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت می دهد./Source link