انفجار منزل مسکونی در سقز یک مصدوم بجا گذاشت

امیر مرادی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شامگاه امروز انفجار در یک باب منزل مسکونی در محله تپه مالان سقز رخ داد که تیم‌های امداد و نجات آتش نشانی ایستگاه مرکزی و شماره یک شهدا سریعا به محل اعزام شدند. وی افزود: در پی این حادثه بخش زیادی از […]امیر مرادی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شامگاه امروز انفجار در یک باب منزل مسکونی در محله تپه مالان سقز رخ داد که تیم‌های امداد و نجات آتش نشانی ایستگاه مرکزی و شماره یک شهدا سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود: در پی این حادثه بخش زیادی از منزل مسکونی تخریب و خسارات مالی فراوانی روی داد و مردی حدودا ۷۰ ساله که دچار سوختگی نسبتا شدیدی شده بود توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز یادآور شد: شدت انفجار موجب تخریب و وارد شدن خساراتی به منزل مجاور نیز شد که با توجه به نظر آتش نشانی بدلیل نبود ایمنی لازم، محل تخلیه شده و با نوار خطر ۲ محل حادثه دیده مسدود شد.

مرادی اضافه کرد: علت این حادثه هنوز مشخص نیست و در دست بررسی است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.Source link