باید با انتخاب آگاهانه برای شکل‌گیری دولت مقتدر تلاش کنیم

به گزار ش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی عصر پنجشنبه در مراسم اربعین سرلشکر پاسدار شهید سیدمحمد حجازی و هفتمین روز شهادت شهید مدافع سلامت سرهنگ پاسدار شهید رضا غضنفرپور در گلستان شهدای اصفهان افزود: امروز خرمشهر خطرناک‌تری داریم و باید ایران را آزاد کنیم و به دست مدیرانی ولایتمدار، ظلم ستیز و با […]به گزار ش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی عصر پنجشنبه در مراسم اربعین سرلشکر پاسدار شهید سیدمحمد حجازی و هفتمین روز شهادت شهید مدافع سلامت سرهنگ پاسدار شهید رضا غضنفرپور در گلستان شهدای اصفهان افزود: امروز خرمشهر خطرناک‌تری داریم و باید ایران را آزاد کنیم و به دست مدیرانی ولایتمدار، ظلم ستیز و با روحیه انقلابی و آشنا با فرهنگ شهادت و ایثار و مدیرانی که مدیریت را فرصت خدمت و نوکری مردم بدانند بسپاریم.

وی با تاکید بر اینکه باید در عرصه انتخابات و جهاد اکبر حضور مجاهدانه داشته باشیم، گفت: تک تک ما باید مبلغ و هادی سیاسی باشیم برای اینکه انسان‌های دیگر را راهنمایی کنیم و بدانیم امروز صندوق‌ها میدان جنگ است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به پیام‌هایی که از شهید حجازی باید دریافت کنیم گفت: ایشان در شناخت هدف و مسیر دارای بصیرت بود و خوب تشخیص می‌داد و هرگز منفعل و در انتخاب مسیر هیچگاه متزلزل نشد و به معنای واقعی اهل بصیرت بود.

وی خاطرنشان کرد: شهید حجازی در عمل هم مرد میدان بود و به معنای واقعی دنیا را مزرعه آخرت کرد و از همه لحظات عمرش برای تقرب الی الله استفاده کرد.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی افزود: سردار حجازی از پس مسوولیت‌ها به خوبی برآمد و این بالاترین افتخار است و نشان از جامعیت آن شهید دارد که رهبر معظم انقلاب رضایت خود را از فعالیت‌ها و مسوولیت‌های او اعلام کردند.

وی یادآور شد: بهترین پیام این جلسات این است که ما هم در این مسیر  قرار داریم و نباید بگذاریم که این فرصت‌ها بسوزد زیرا دنیا پایان دارد و خوشا به حال آنها که دنیا را مزرعه‌ای برای آخرت قرار دادند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: سردار حجازی در هر زمانی به خوبی می‌دانست مصداق جهاد در راه خدا و برجسته‌ترین عملی که خدا از او می خواهد چیست و قیام می‌کرد.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی  افزود: ما در آستانه یک انتخابات بزرگ و در یک اقدام تحولی که رهبر معظم انقلاب فرمودند هستیم و نیاز به انسان‌هایی از جنس حاج قاسم و حجازی احساس می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران همچنین با اشاره به خدمات شهید غضنفرپور گفت: این شهید از برادرانی بود که از ابتدای شیوع کرونا مشغول به خدمت‌رسانی بود تا در آخر به خیل شهدا پیوست.

وی تصریح کرد: پیام شهیدان این است که در مکتب امام حسین و در مکتب حضرت علی و فاطمه یاد گرفتیم که با خدا معامله کنیم و آن چیزی که جانمان را برای آن می‌دهیم دین خداست.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی افزود: انقلاب در مسیر خود هنوز دشمن دارد و اکنون نیز آمریکا شیطان بزرگ است و از دشمن توقعی جز دشمنی نداریم؛ آن که مهم است این بوده است که ماهم مثل شهیدان ثابت قدم باشیم و بدانیم اکنون عرصه جهاد اصغر، لباس رزم و عرصه جهاد اکبر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: امروز رشادت‌های امثال حجازی‌هاست که رژیمی که روزی شعار از نیل تا فرات سر می‌داد، دور خود دیوار کشیده است و بُعد موجودیت خود را در خطر

می‌بینید.

وی تصریح کرد: زمانی بچه‌های فلسطینی با سنگ مبارزه می‌کردند اما به برکت مجاهدت‌های این عزیزان با موشک‌هایی که گنبد آهنین نمی‌تواند با آن مبارزه کند وارد جنگ با دشمن شده‌اند.

 سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش های خستگی ناپذیر و مخلصانه در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و خدمت به نظام و میهن اسلامی به درجه رفیع  شهادت نائل آمد و ۳۱ فروردین سالجاری در گلستان شهدای اصفهان به خاک سپرده شد.

سرهنگ پاسدار رضا غضنفرپور از پرسنل بیمارستان بقیه‌الله(عج) تهران  هفته گذشته در اثر ابتلا به ویروس کرونا به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در گلستان شهیدان اصفهان به خاک سپرده شد.Source link