تیم فوتبال زاگرس مهاباد سهمیه لیگ برتر زیر ۱۵ سال کشور را کسب کرد

سیاوش شیخ آقایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین دیدار از مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال زیر ۱۵ سال کشور بین تیم های زاگرس مهاباد و آرکافوتبال تبریز عصر امروز در تبریز برگزار شد که در پایان تیم زاگرس توانست میزبان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. وی ادامه داد: تیم فوتبال […]سیاوش شیخ آقایی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین دیدار از مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال زیر ۱۵ سال کشور بین تیم های زاگرس مهاباد و آرکافوتبال تبریز عصر امروز در تبریز برگزار شد که در پایان تیم زاگرس توانست میزبان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

وی ادامه داد: تیم فوتبال زاگرس مهاباد در نخستین دیدار خود در همین گروه با شکست ۲ بر یک همنام مریوانی خود و کسب ۶ امتیاز جواز جضور در لیگ برتر زیر ۱۵ سال کشور را بدست آورد.

رییس هیات فوتبال مهاباد اظهار داشت: این مرحله از مسابقات در پنج گروه سه تیمی برگزار می‌شود و در نهایت تیم‌های اول هر گروه به لیگ برتر زیر ۱۵ سال کشور صعود کرده و سه تیم دوم نیز سهمیه لیگ مناطق کشور را حفظ خواهند کرد.

شیخ آقایی اضافه کرد: تیم زاگرس در مرحله قبلی نیز در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت توانست با نتیجه سه بر ۲ تیم تراکتور تبریز را شکست داده و به این مرحله راه پیدا کند.

به گزارش ایرنا، امسال رده سنی زیر ۱۵ سال به مسابقات لیگ مناطق کشور اضافه شده و تیم فوتبال زیر ۱۵ سال زاگرس مهاباد به عنوان نماینده آذربایجان‌غربی در این مسابقات حضور دارد. 

تیم فوتبال زاگرس مهاباد در مرحله اول نیز موفق به حذف تیم خزر لنگرود شده بود.Source link