تیم فوتبال علمدار بندرعباس بازی را به فولاد مشهد واگذار کرد

به گزارش ایرنا، این مسابقه که جمعه شب در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد، ۲ تیم علمدار بندرعباس و فولاد مشهد برای کسب سه امتیاز این بازی پا به میدان گذاشتند. تیم مهمان که یک سر و گردن از تیم میزبان بالاتر بود اما در عوض تیم علمدار بندرعباس با تکنیک بالای خود این مشکل […]به گزارش ایرنا، این مسابقه که جمعه شب در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد، ۲ تیم علمدار بندرعباس و فولاد مشهد برای کسب سه امتیاز این بازی پا به میدان گذاشتند. 
تیم مهمان که یک سر و گردن از تیم میزبان بالاتر بود اما در عوض تیم علمدار بندرعباس با تکنیک بالای خود این مشکل را به خوبی رفع کرده و پابه پای حریف پیش رفت اما در ادامه بازی تیم فولاد در دقیقه ۳۲ توسط «امیرمحمد بادآور» به گل رسید.  
بازیکنان تیم علمدار بندرعباس برای رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی از خود نشان دادند اما حریف با حفظ تک گل خود این بازی را با پیروزی به پایان رساند.
تیم علمدار بندرعباس در روز هفتم خردادماه امسال در مشهد بازی برگشت خود را با تیم فولاد برگزار می‌کند و تیمی که در مجموع رفت و برگشت پیروز میدان بشود به لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور صعود خواهد کرد.Source link