جریمه کرونایی بیش از ۱۳ هزار دستگاه خودرو طی دو هفته اخیر

سرهنگ هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان و در مسیر خروجی محور کندوان به‌صورت پرحجم است. وی با بیان اینکه معمولا پایان هفته‌ها شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای […]


سرهنگ هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان و در مسیر خروجی محور کندوان به‌صورت پرحجم است.

وی با بیان اینکه معمولا پایان هفته‌ها شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال هستیم، افزود: براساس شرایط استان و همچنین دستورالعمل ستاد ملی کرونا، محدودیت یک‌طرفه در محورهای شمال در دستور کار نیست و اجرای ممنوعیت‌های کرونایی در حال اجرا است.

 سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم ممنوعیت‌های کرونایی در محورهای مازندران، تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح بحث جریمه و برگشت خودروهای غیربومی در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: از ۲۱ اردیبهشت ماه امسال تاکنون  ۹هزار و ۹۵۲ جریمه و ۳هزار و ۴۱۲ دستگاه خودرو برگشت داده شدند.

عبادی با تاکید بر توجه به رعایت سرعت مجاز در رانندگی، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت تصادف منجر به فوت مادر و فرزند در محور ساری قائم‌شهر داشتیم که دلیل آن تخطی از سرعت مجاز بده است.

وی گفت:  ریشه تمام حوادث تخطی از سرعت مجاز است که لازم است رانندگان به بحث رعایت سرعت مجاز در رانندگی توجه کنند.

 سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: با توجه به ترافیک پرحجم خودروها لازم است خودروها به فاصله طولی با خودروها توجه کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
Source link