حضور «آرمن نازاریان» قهرمان المپیک در تمرین فرنگی‌کاران

به گزارش ایرنا، تمرین تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در حالی در خانه کشتی شهید «ابراهیم هادی» برگزار شد که این تمرین یک مهمان ویژه داشت. «آرمن نازاریان»  دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز المپیک و ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز جهان و چندین مدال طلا و نقره کشتی […]


به گزارش ایرنا، تمرین تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در حالی در خانه کشتی شهید «ابراهیم هادی» برگزار شد که این تمرین یک مهمان ویژه داشت.

«آرمن نازاریان»  دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز المپیک و ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۳ مدال برنز جهان و چندین مدال طلا و نقره کشتی فرنگی اروپا با حضور در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی، ضمن گفت و گو با نفرات حاضر در اردو، به تمرین با ملی‌پوشان فرنگی‌کار پرداخت.

این کشتی‌گیر ارمنستانی الاصل که چندین مدال خود را برای کشور بلغارستان کسب کرده است، به منظور رایزنی با مسئولان فدراسیون کشتی ایران به جهت برگزاری تمرینات و اردوهای مشترک بین کشتی‌گیران بلغارستانی و ایرانی به ایران سفر کرده است.

مسئولان فدراسیون کشتی بلغارستان روز سه‌شنبه با حضور در کشورمان با «علیرضا دبیر» رئیس و «حمید سوریان» نایب رئیس فدراسیون کشتی کشورمان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که با حضور «آرمان نازاریان» قهرمان چندین دوره کشتی فرنگی المپیک و جهان برگزار شد، مسئولان فدراسیون کشتی بلغارستان در مورد چگونگی برگزاری اردوهای مشترک بحث و تبادل نظر کردند.

همچنین در مورد حضور تیم‌های کشتی بلغارستان و ایران در تورنمنت‌های یکدیگر و ایجاد شرایطی به منظور عدم دریافت ورودیه و اسکان گفت و گو شد.

از نکات حائز اهمیت این نشست، حضور و دیدار «حمید سوریان» پرافتخارترین کشتی‌گیر فرنگی ایران و «آرمن نازاریان» بعنوان دو قهرمان بزرگ کشتی فرنگی دنیا بود.

حضور «آرمن نازاریان» قهرمان المپیک در تمرین فرنگی‌کاران

حضور «آرمن نازاریان» قهرمان المپیک در تمرین فرنگی‌کارانSource link