حل مشکل ۳ واحد تولیدی با ورود دستگاه قضایی

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در محل واحدهای تولیدی اظهار کرد: هدف از تشکیل جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در محل شرکت‌ها، بررسی میدانی مشکلات، اتخاذ تصمیمات مهم و موثری برای حل مشکلات است. وی تصریح کرد: با برگزاری همین جلسات مشکل […]


حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در محل واحدهای تولیدی اظهار کرد: هدف از تشکیل جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در محل شرکت‌ها، بررسی میدانی مشکلات، اتخاذ تصمیمات مهم و موثری برای حل مشکلات است.

وی تصریح کرد: با برگزاری همین جلسات مشکل سه واحد تولیدی خدابنده شامل شرکت سرنگ‌سازی شفا، نوین طب و بانیان طب پارس ایرانیان مورد بررسی قرار گرفت و حل شد.

صادقی نیارکی با اشاره به اینکه ما معتقدیم تحقق شعار سال نیازمند اقدام و عمل است نه برای سخنرانی و نصب بنر که همه مسؤولان باید در این زمینه  اهتمام جدی و پای کار باشند، افزود: حضور در میدان و کار عملیاتی موجب حل مشکلات می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه شرکت سرنگ سازی شفای خدابنده سابقه بیش از ۳۰ سال فعالیت دارد، ادامه داد: امروز بنا به اعلام مدیر عامل شرکت مشکلات مجموعه، عدم اختصاص زمین برای توسعه شرکت و افزایش خط تولید است که در صورت تحقق این امر و توسعه این شرکت و شرکت‌های مذکور، زمینه اشتغال ۷۰۰ نفر در آینده فراهم خواهد شد.

 رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان ادامه داد: در شرایط فعلی کرونایی در کشور نیاز به تزریق واکسن کرونا با حجم بالا هستیم و امروز  این شرکت اقدام به تولید انواع سرنگ می‌کند بنابراین حل مشکل این شرکت با توجه به نیاز کشور امری لازم و ضروری است.

صادقی نیارکی خاطر نشان کرد: تحقق شعار سال حمایت از تولید، رفع موانع تولید و پشتیبانی از آن میسر نمی‌شود مگر با حمایت همه جانبه از صنعت، سرمایه‌گذار و تولید کننده که دستگاه قضایی با تمام قوا و جدیت ورود پیدا خواهد کرد، چرا که این امر را یک وظیفه و تکلیف برای خود می‌داند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق
Source link