دبیر کل جهاد اسلامی: مقاومت جبهه واحد و منسجم است

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری “فلسطین الیوم”، النخاله این سخنان را در دیدار با “نبیه بری” رییس مجلس لبنان بیان کرد و  افزود: منطقه و مقاومت در یک موضع یکسان است و مقاومت در صورت تعرض و اهانت به قدس در یک موضع واحد قرار خواهد گرفت. وی در این دیدار تصریح کرد: همه ما […]به گزارش ایرنا از پایگاه خبری “فلسطین الیوم”، النخاله این سخنان را در دیدار با “نبیه بری” رییس مجلس لبنان بیان کرد و  افزود: منطقه و مقاومت در یک موضع یکسان است و مقاومت در صورت تعرض و اهانت به قدس در یک موضع واحد قرار خواهد گرفت.

وی در این دیدار تصریح کرد: همه ما در مقاومت، قدس را ترازوی رفتار همه کشورهای جهان در قبال آرمان ملت فلسطین می‌دانیم.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی بار دیگر سخنان سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را تکرار کرد که گفته بود: منطقه و مقاومت در یک موضع واحد قرار دارند.

النخاله تأکید کرد: مقاومت یک موضع متکامل با اقدام نظامی وسیاسی خواهد داشت.

بری هم در این باره افزود: پیروزی غزه، انتقال آرمان ملت فلسطین از یک مکان به مکان دیگر است.

نظامیان اشغالگر صهیونیست از دوشنبه ۲۰ اردیبهشت حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی‌ها را به مدت ۱۲ روز شروع کردند.

در حملات ۱۲ روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۳۰۳ فلسطینی به شهادت رسیدند و هزاران تن دیگر زخمی شدند.

گروه های مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین‌های اشغالی کردند که به دنبال آن ۱۲ صهیونیست کشته شدند.

کابینه رژیم صهیونیستی پس از۱۲روز ناتوانی در متوقف کردن حملات موشکی گروه های مقاومت در غزه، پنجشنبه شب در یک نشست ۳ ساعته به طور  اجماع با آتش بس موافقت کرد.

این آتش بس از ساعت ۲ بامداد روز جمعه، (۳۱ اردیبهشت ماه) میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی برقرار شد و ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفتند.Source link