رأی شورای حقوق بشر، بشدت رژیم صهیونیستی را عصبی کرد

به گزارش ایرنا از رسانه‌های صهیونیستی، در این بیانیه، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را دارای «اکثریت ضد اسرائیلی» خوانده شده است. در همین ارتباط، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز این تصمیم را «شرم‌آور» توصیف کرد. همچنین «گلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در مخالفت با این اقدام، شورای حقوق بشر […]به گزارش ایرنا از رسانه‌های صهیونیستی، در این بیانیه، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را دارای «اکثریت ضد اسرائیلی» خوانده شده است.

در همین ارتباط، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نیز این تصمیم را «شرم‌آور» توصیف کرد.

همچنین «گلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در مخالفت با این اقدام، شورای حقوق بشر را «سازمانی ضد یهودی» دانست.

وی در ادعایی مضحک گفت: نتایج این قطعنامه یک‌جانبه و ضد یهودی از پیش تعیین شده و به دنبال مشروعیت بخشی به جنبش حماس بوده است.

شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد پنجشنبه شب در ژنو سوئیس با ۲۴ رای موافق، ۹ رای مخالف و ۱۴ رای ممتنع با تشکیل کمیته تحقیق در مورد نقض حقوق بشر در اراضی اشغالی فلسطین موافقت کرد.

نظامیان اشغالگر صهیونیست از دوشنبه ۲۰ اردیبهشت حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی‌ها را به مدت ۱۲ روز شروع کردند.

در این جنگ ظالمانه که تا بامداد جمعه گذشته (۳۱ اردیبهشت) ادامه داشت رژیم صهیونیستی با حملات همه جانبه از زمین، دریا و هوا به مناطق مسکونی، زنان و کودکان فلسطینی را به شهادت رساند.

در حملات ۱۲ روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون ۳۰۳ فلسطینی به شهادت رسیدند و هزاران تن دیگر زخمی شدند.

گروه های مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین‌های اشغالی کردند که به دنبال آن ۱۲ صهیونیست کشته شدند.

کابینه رژیم صهیونیستی پس از۱۲روز ناتوانی در متوقف کردن حملات موشکی گروه های مقاومت در غزه، پنجشنبه شب در یک نشست ۳ ساعته به طور  اجماع با آتش بس موافقت کرد.

این آتش بس از ساعت ۲ بامداد روز جمعه، (۳۱ اردیبهشت ماه) میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی برقرار شد و ملت فلسطین پیروزی مقاومت را جشن گرفتند.Source link