رئیس عقیدتی ناجا: نگران امنیت انتخابات نیستیم

به گزارش دوشنبه ایرنا از فرماندهی انتظامی استان قم، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا ادیانی در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی قم با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات افزود: نقش ناجا در تحقق انتخابات امن، سالم و پرشور نقشی تعیین کننده است. رییس عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: انتخابات یک وظیفه شرعی، دینی، اجتماعی، سیاسی، ملی، قانونی و عقلی […]به گزارش دوشنبه ایرنا از فرماندهی انتظامی استان قم، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا ادیانی در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی قم با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات افزود: نقش ناجا در تحقق انتخابات امن، سالم و پرشور نقشی تعیین کننده است.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: انتخابات یک وظیفه شرعی، دینی، اجتماعی، سیاسی، ملی، قانونی و عقلی به‌شمار می‌آید.

وی گفت: آنجایی که بقاء و التزام یک ملت به امری مانند انتخابات وابسته است، باید همگان بر این رخداد عظیم اهتمام کنند.

ادیانی تصریح کرد: امام راحل که درود خدا و فرشتگان الهی بر او باد فرمودند “حفظ نظام از اوجب واجبات است”، چون نظام اسلامی باطن همه احکام فرعی اسلام است.

وی اضافه کرد: پلیس در تراز انقلاب اسلامی هوشیار و بصیر بوده و تبلیغات دشمن را می شناسد و این تبلیغات را رصد و جزء خواص آگاه جامعه است، پلیس به این تکلیف به عنوان یک وجوب عینی نگریسته و حضور خانواده کارکنان حضور همگانی خواهد بود.

وی گفت: اگر کسی به حدی از آگاهی برسد که وجوب رای دادن یک واجب شرعی است قطعا تخلف او از این امر واجب مستوجب عقاب خواهد شد، تخطی از وظیفه دینی و شرعی جز مواخذه چیزی به دنبال نخواهد داشت.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا افزود: حماسه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همانند حماسه فتح خرمشهر خواهد بود که ما می خواهیم آن را خلق و صلابت و هوشیاری، آگاهی و حماسی بودن مردم ایران و شگفتی سازی ملت را به رخ بدخواهان و جبهه استکبار بکشیم.

ادیانی خاطرنشان کرد: انتخابات مظهر حاکمیت ملی ملت ایران است، همه پای صندوق‌های رای حاضر می شویم و حماسه فتح خرمشهر دیگری می آفرینیم.

وی گفت: شما خادمان و فرزندان برومند ملت ایران را به حضور همگانی در انتخابات دعوت می کنم و قطعا خانواده بزرگ ناجا با بصیرتی که در فتنه‌های گوناگون از خود بروز و ظهور داده و حماسه‌ها آفرید و موجبات خشنودی نایب امام عصر (عج) را فراهم کرد، در انتخابات نیز شرکت خواهند کرد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: من عرض می کنم فرزندان رشید و بصیر ناجا امروز با افتخار اعلام می کنند، امنیت انتخابات را آنچنان که باعث شگفتی دشمنان بشود تضمین کنند و ما نگران امنیت انتخابات نیستیم.

وی گفت: دشمن با همه ابزار رسانه ای و تبلیغی و اقدام‌های عملی و شیطنت‌های خباثت آلود خود با همه عوامل نفوذی و سواره و پیاده نظامش، ناامیدی و ناکارآمدی و نه به جمهوری اسلامی و رای ندادن را القاء می کند.

 ادیانی ادامه داد: دشمنان برای این امر تقسیم کار کرده اند، اسرائیل کودک کش و غاصب مسئول عملیات فیزیکی، خرابکارانه و آمریکای خبیث نیز مسئول اقدام‌های سیاسی علیه نظام اسلامی شده است.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: رفتار سیاسی ملت ایران در ۴۰ سال گذشته نشان داده اگر پای اجنبی به میان بیاید، همه احزاب و آحاد مردم پای کار می آیند و از نظام اسلامی دفاع می کنند.

وی با بیان اینکه همه جریان‌های سیاسی با همه ظرفیت آمده و ثبت نام کرده اند افزود: ملت ایران می داند که مشکل‌های زیادی در کشور وجود دارد ولی در مقابل تلاش دشمنان، پاسخ قطعی ملت ایران حضور سر صندوق های رای است.

وی خاطرنشان کرد: برابر افکارسنجی با اقدام‌های مدبرانه و حکیمانه رهبری عظیم الشان و همچنین فرماندهی ناجا، امروز نیروی انتظامی در صدر جدول رضایت‌مندی مردم قرار دارد.

وی با بیان اینکه ناجا آمادگی ۱۰۰ درصد برای ایجاد امنیت انتخابات دارد افزود: آبروی خود را خرج نظام اسلامی، عظمت ملت ایران و عظمت خیمه اباعبدالله الحسین (ع) کنید، امروز میدان نبرد با دشمن سر صحنه صندوق رای است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیست و هشتم خردادماه برگزار خواهد شد.

 فرمانده انتظامی استان قم نیز در ابتدای این جلسه ضمن با اشاره به برخی ویژگی‌ها و مصادیق پلیس در تراز انقلاب اسلامی، برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را مهمترین ماموریت پیش روی پلیس عنوان و افزود: با تدبیری که در مجموعه فرماندهی انتظامی استان هم به عنوان ماموریت پیش رو و هم اقدام‌های پیش دستانه در مورد انتخابات اندیشیده شده و سعی کردیم علاوه بر ترغیب کارکنان و خانواده هایشان برای حضور در پای صندوق.‌های رای، شاخص‌های انتخاب اصلح اعلامی توسط رهبر معظم انقلاب را نیز تشریح و این موضوع‌ها. به آحاد جامعه انتقال دهیم.

سردار میرفیضی اقدام‌های پیرامون فضاسازی فرهنگی و تبلیغات محیطی معنوی درون و برون یگان‌های انتظامی و شهری را با هدف آگاهی بخشی و ارتقاء بینش و دانش تبیین کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم القائات دشمنان را خنثی و توطئه آنها را نقش بر آب کنیم. /Source link