راه حل مشکلات کشور، مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت‌الله علی اسلامی، نمایندهٔ مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در همایش رسانه و انتخابات ۱۴۰۰ که عصر امروز به همت سازمان بسیج رسانه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان قزوین و نیز به مناسبت یادبود خبرنگار فقید لیلا امیری مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین، برگزار شد، […]


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت‌الله علی اسلامی، نمایندهٔ مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در همایش رسانه و انتخابات ۱۴۰۰ که عصر امروز به همت سازمان بسیج رسانه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی استان قزوین و نیز به مناسبت یادبود خبرنگار فقید لیلا امیری مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین، برگزار شد، گفت: دشمن پس از گذشت بیش از ۴ دهه از انقلاب ما را رها نکرده و از هر فرصتی استفاده می‌کند تا به انقلاب و کشور ضربه بزند، بنابراین درخت انقلاب همواره نیاز به آبیاری دارد.

وی افزود: دشمن تاکنون فتنه‌های گوناگونی را برای براندازی نظام اسلامی به راه انداخته است و اکنون نیز تلاش دارد در سایهٔ انتخابات فتنهٔ دیگری را ایجاد کند و به همین سبب، از آن به تقلب تعبیر می‌کند.

اسلامی عنوان کرد: علی‌رغم این‌که در انتخابات‌های گذشته از شورای نگهبان گلایه داشتیم، اما این‌بار شورای نگهبان بسیاری از نقشه‌های خارجی و داخلی را خنثی کرد و گذشته را جبران نمود، اما باید مراقبت کنیم و نگذاریم دشمن از انتخاباتی که برای ملت‌ها فخر، قدرت و اقتدار را به ارمغان می‌آورد سواستفاده کند.

وی ادامه داد: نگذاریم دشمن انتخابات را از مردم بگیرد و در اهداف شوم خود مصرف کند.

اسلامی بیان کرد: در نصیحت به کاندیداها لازم است عنوان کنم اگر بخواهید همه را از خود راضی نگه دارید تا رأی بیاورید، حیف است و نباید دین و هویت و ماهیت خود را به این‌گونه آرا بفروشید.

این مسؤول اظهار کرد: ایران کشور امام‌زمان(عج)، شهدا و سلیمانی‌ها است و در این ایام مردم نباید میدان را خالی بگذارند.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود به اهمیت ۲ نکتهٔ مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات تأکید داشته‌اند، ایشان حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی را از واجبات دانسته‌اند و ملزم کرده‌اند همه موظفیم یک‌دیگر را نصیحت به حرکتی انقلابی و ایمانی برای حضور حداکثری کنیم.

امام جمعهٔ تاکستان بیان کرد: مقام معظم رهبری تأکید به انتخاب اصلح و انتخاب افراد سالم دارند و فرموده‌اند تلاش کنید در قشر خاکستری اراده برای مشارکت و انتخاب اصلح ایجاد کنید.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی که در کشور به‌وجود آمده است، عنوان کرد: برخی تلاش می‌کنند مشکلات موجود در کشور را به رهبری نسبت دهند، این مشکلات ارتباطی به رهبر ندارد و از قضا جاهایی که به رهبری ارتباط دارد به پیشرفت‌های چشمگیری دست یافته‌ایم، از قبیل قدرت موشکی و دفاعی که توسط سپاه پاسداران و ارتش به‌وجود آمده است زیر نظر مستقیم رهبری است.

نمایندهٔ مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: مشکلات کشور نباید ما را از شرکت در انتخابات مأیوس کند، بلکه باید مصمم شویم با انتخاب فرد اصلح، بی‌عدالتی‌ها و تبعیض‌ها را تبدیل به عدالت کنیم.

اسلامی خاطرنشان کرد: سردار سلامی در پاسخ به سؤال یکی از اصحاب رسانه که گفته بود اگر امریکا با ما وارد جنگ شود، آیا ما می‌توانیم جواب آن‌ها را بدهیم؟ اظهار کرد یقین بدانید امریکا از هر جای دنیا بخواهد ما را هدف قرار بدهد، ما همان‌جا را خواهیم زد و این نشانه اقتدار و عظمت نیروهای انقلاب است.

وی ادامه داد: به مسؤولین تذکر می‌دهم با مردم کنار بیایند و درد و مشکلات آن‌ها را درک کرده و تلاش در رفع آن‌ها کنند، از مردم نیز تقاضا دارم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، افراد اصلح را انتخاب کنند، زیرا اگر به درستی انتخاب نکنند شرایط مانند اکنون به جاهای باریک کشیده می‌شود.

این مسؤول عنوان کرد: ایران اسلامی در سایهٔ انقلاب، امام‌خمینی(ره) و مقام معظم رهبری اکنون در اوج قدرت و عظمت است و در حوزه‌های صنعتی، علمی و موشکی پیشتاز است، در دهه‌های گذشته ما از نظر علمی در دنیا در رتبهٔ ۱۳۴ بودیم و اکنون در رتبهٔ ۱۳ قرار داریم و این نشانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

اسلامی در پایان تأکید کرد: امروز دشمن، انقلاب، باورها و مذهب ما را مانند اقتصادمان نشانه گرفته است، ما باید در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح، امید دشمن را به یأس تبدیل کنیم و اجازه ندهیم افراد اصلح بی‌رأی بمانند چرا که راه حل مشکلات، مشارکت حداکثری و انتخاب صحیح و آگاهانه است.

انتهای پیام/
Source link