رویدادی ملی برای سرمایه‌گذاری در برترین‌های زیست‌بوم خلاق کشور

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوشنبه‌های استارتاپی، رویدادهای فناورانه و نوآورانه است که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی فعالان زیست‌بوم نوآوری را گرد هم می‌آورد تا ضمن شناسایی استارتاپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر، سرمایه‌گذاری جسورانه را با مشارکت سایر سرمایه‌گذاران در این حوزه […]


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوشنبه‌های استارتاپی، رویدادهای فناورانه و نوآورانه است که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی فعالان زیست‌بوم نوآوری را گرد هم می‌آورد تا ضمن شناسایی استارتاپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر، سرمایه‌گذاری جسورانه را با مشارکت سایر سرمایه‌گذاران در این حوزه را محقق کند.

تازه‌ترین دور این رویداد سرمایه‌گذاری با حمایت ستاد ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسط صندوق پژوهش و فناوری گیلان با مشارکت فعالان حوزه صنایع خلاق، نرم و هویت‌ساز، ذیل رویداد سرمایه‌گذاری آفرینه برگزار می‌شود.

بخش نهایی این رویداد ۱۱ خردادماه سال جاری در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری میزبان فعالان و علاقمندان حوزه نوآوری‌های نرم و خلاق است. صاحبان سرمایه و ایده‌پردازان حوزه خلاق، گرد هم می‌آیند تا مسیر حمایت از طرح‌های نوآورانه این حوزه هموار شود.

هدف اصلی این رویداد ایجاد تعامل میان بخش دولتی، کارگزاران غیر دولتی، تامین‌کنندگان مالی برای تسریع و تسهیل حمایت از صنایع خلاق است.

از حوزه‌های تخصصی استارتاپ‌های حاضر در این رویداد می‌توان به فناوری‌های اجتماعی، فناوری‌های هنری، فناوری‌های رسانه‌ای و فناوری نرم اشاره کرد.

همچنین رویدادهای جانبی بخش جذاب آفرینه است. تاک مراحل عمر سرمایه‌گذاری و نقاط ضعف و قوت استارتاپ‌ها در جذب سرمایه، نشست B2B با حضور فعالان بخش خصوصی و کاگزاران غیردولتی و نشست B2G با حضور کارگزاران دولتی و غیردولتی از بخش‌های جنبی به شمار می‌رود.

 

سرمایه‌گذاران و علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند از طریق لینک رویداد اقدام کنند.

 

انتهای پیام/
Source link