زمان ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم کوتاه «آسمان» تمدید شد

به گزارش روز سه شنبه این روابط عمومی، این جشنواره با هدف تقویت فیلمسازان جوان، ایجاد فرصت و زمینه کسب تجربه برای هنرمندان، ایجاد ترویج اخلاق و ارزش های اسلامی، تحکیم خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی، پرداختن به تعلیم و تربیت اسلامی، اقتصاد سالم و ترویج فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی […]به گزارش روز سه شنبه این روابط عمومی، این جشنواره با هدف تقویت فیلمسازان جوان، ایجاد فرصت و زمینه کسب تجربه برای هنرمندان، ایجاد ترویج اخلاق و ارزش های اسلامی، تحکیم خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی، پرداختن به تعلیم و تربیت اسلامی، اقتصاد سالم و ترویج فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی با موضوعات نیک اندیشی، ایثار و شهادت، جهش تولید، خانواده و آسیب های اجتماعی و حقوق شهروندی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، جشنواره فیلم کوتاه آسمان در چهار بخش مسابقه، ویژه، جنبی و طرح و ایده برگزار خواهد شد و اختصاص بخش بین المللی برای اتباع و موضوعات جهش تولید، ری قبله تهران و باقرشهر نگین ری، مکتب شهید حاج قاسم و کرونا فیلم از ویژگی های بارز این دوره است.

این گزارش می افزاید: هنرمندان می توانند فیلم های کوتاه خود را در قالب های داستانی، مستند، پویانمائی، نماهنگ، طرح و ایده (فیلمنامه) ارسال کنند.

در این گزارش آمده است: علاقه مندان برای آگاهی از جوایز ارزنده جشنواره، ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر از محتوای فراخوان، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی  AsemanFestival.ir مراجعه کنند.

دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان به همت شهرداری و شواری اسلامی باقرشهر و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، پیشتر آخرین مهلت ارسال آثار این جشنواره سوم خرداد ۱۴۰۰ اعلام شده بود.Source link