سخنگوی شورای ائتلاف البرز: بررسی کارنامه و برنامه داوطلبان شوراها ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مجید منعمی، رییس ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز، شامگاه چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه در خصوص آخرین اخبار فعالیت این ستاد در سطح استان البرز، گفت: تمامی لیست‌هایی که نام شورای ائتلاف نیروهای انقلابی البرز در فضای مجازی منتشر می‌شوند را تکذیب می‌کنیم. رییس ستاد […]


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مجید منعمی، رییس ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان البرز، شامگاه چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه در خصوص آخرین اخبار فعالیت این ستاد در سطح استان البرز، گفت: تمامی لیست‌هایی که نام شورای ائتلاف نیروهای انقلابی البرز در فضای مجازی منتشر می‌شوند را تکذیب می‌کنیم.

رییس ستاد انتخابات شورای ائتلاف استان البرز بیان کرد: هنوز در هیچ یک از شهرهای البرز بررسی داوطلبان ثبت‌نام کرده به اتمام نرسیده و به لیست نهایی نرسیده‌ایم؛ کار گسترده است و تنها در شهر تازه مستقل شده چهارباغ هزار نام به ثبت رسیده است.

این مقام مسؤول با بیان اینکه ۶ هزار نام در شهر کرج نام خود را در سامانه شورای ائتلاف به ثبت رسانده اند که اگر مشکلات سیستمی وجود نداشت این آمار بیشتر بود، ادامه داد: به صورت جدی در موضوع شاخص محوری تأکید داریم و به دنبال کشف پویش‌های انقلابی هستیم؛ در این راستا حمایت از افراد شاخص انقلابی مدنظر نیست بلکه سعی داریم رویش‌های جدید انقلابی را شناسایی و احصاء کنیم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی اظهار کرد: ستاد انتخابات در این شورا صرف بررسی کارنامه و برنامه داوطلبان تشکیل شده است که در این میان ملاک ارزیابی تخصص، تعهد و تجربه افراد بررسی کارنامه‌ آن‌ها است.

انتهای پیام/ج
Source link