سپیدرود رشت در خانه برابر تیم آوالان کامیاران به تساوی رضایت داد

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آوالان کامیاران غروب جمعه در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت. این دیدار با برتری و حملات تیم فوتبال سپیدرود رشت آغاز شد […]



تیم های فوتبال سپیدرود رشت و آوالان کامیاران غروب جمعه در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

این دیدار با برتری و حملات تیم فوتبال سپیدرود رشت آغاز شد اما تیم آوالان کامیاران در دقیقه ۱۷ موفق به گشودن دروازه تیم سپیدرود رشت شد که میثم باشکوهی بازیکن این تیم موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند تا نیمه اول این مسابقه با برتری تیم میهمان خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز تیم سپیدرود هجومی تر بازی را آغاز کرد و موقعیت های مناسب گلزنی نیز بدست آورد تا اینکه در دقیقه ۵۳ محمد نزهتی مهاجم باسابقه این تیم توانست گل مساوی را به ثمر برساند و در ادامه این نیمه ، بارها سپیدرودی ها موقعیت مناسب گلزنی بدست آوردند اما این فرصت ها به هدر رفت تا این بازی در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، حامد صادقی جو با کمک های محسن حکیم و علی فرهانی برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، پویا خضری و حامد رضایی از تیم فوتبال آوالان کامیاران و  محمد نزهتی از سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند. 

تیم فوتبال سپیدرود رشت با ترکیب مصطفی زینعلی، اویس کرد جهان(دقیقه ۶۶ محمد غلامی)، مهدی تقوی، صادق صادقی، مهیار نوری، آرین نصیری نژاد، رضا عاشوری (دقیقه ۳۸ امیرحسین صالحی)، سهیل ربیع زاده، سیدعلی یحیی‌زاده (دقیقه ۶۶ محمد طالبی)، محمد نزهتی و میثم پسندیده (دقیقه ۵۸ علی بیجاری) مقابل تیم آوالان کامیاران قرا گرفت.

همچنین تیم فوتبال آوالان کامیاران با ترکیب مهدی باشی، بلال وکیلی، فرشاد جلیلوند، عرفان شرفی، پارسا خراسانی، پویا خضری (دقیقه ۷۰ محمد نیک نفس )، سهند اسدی، علی متنشلو، حامد رضایی، میثم باشوکی (دقیقه ۶۳ عارف مرادی) و کیوان مارابی رو در روی سپیدرود رشت قرار گرفت.

پیش از این دیدار و تا پایان هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم سپیدرود رشت با کسب ۲۸ امتیاز در مکان پنجم و تیم فوتبال آوالان کامیاران با کسب ۲۱ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی گروه اول این مسابقات قرار داشتند.

سپیدرودی ها در گروه اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با تیمهای فولاد نوین خوزستان، ملی‌حفاری اهواز، ویستا توربین تهران، اسپاد تهران، محتشم تبریز، علم و ادب تبریز، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، امید گناوه، شهرداری بندرعباس، مس نوین کرمان، نفت‌ و گاز گچساران و شهرداری همدان هم گروه هستند.



Source link