شناسایی ۸۸ فرد جدید مبتلا به کرونا در سمنان+ اینفوگرافیک

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز ششم خردادماه امسال، ۳۹ هزار و ۵۶ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی شده است. از این تعداد، تاکنون ۱۰ هزار […]


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز ششم خردادماه امسال، ۳۹ هزار و ۵۶ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی شده است.

از این تعداد، تاکنون ۱۰ هزار و ۳۵۵ نفر از بیماران با تلاش کادر بهداشت و درمان در سراسر استان سمنان بهبود یافته‌اند و متأسفانه، یک‌هزار و ۹۶ نفر نیز قربانی کرونا شده‌اند.

بررسی آمارهای منتهی به ششم خردادماه نیز از شرایط خاص همه‌گیری این ویروس در سراسر استان سمنان حکایت دارد.

بر این اساس، در آخرین آمار ارائه‌شده قبل از ششم خردادماه در استان سمنان، ۸۸ مورد قطعی ابتلا به بیماری کرونا شناسایی شده است.

همچنین ۱۷۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های استان سمنان بستری هستند و در زمان منتهی به ششم خردادماه، ۲۹ نفر از بیماران از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

شمار قربانیان کرونا در آمارهای منتهی به ششم خردادماه در استان سمنان به یک نفر رسیده است.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
Source link