عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی دستگیر شدند

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ علی مهری گفت: با تلاش پلیس آگاهی استان و همکاری پلیس استان بوشهر، عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی در فضای مجازی  که دو نفر بودند، دستگیر  و در اختیار مقام قضایی  قرار گرفتند. وی افزود: با توجه به رصد و اقدامات پلیس […]به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ علی مهری گفت: با تلاش پلیس آگاهی استان و همکاری پلیس استان بوشهر، عاملان اغفال دختر ۱۲ ساله ایلامی در فضای مجازی  که دو نفر بودند، دستگیر  و در اختیار مقام قضایی  قرار گرفتند.

وی افزود: با توجه به رصد و اقدامات پلیس آگاهی موضوع آدم ربایی و بچه دزدی صحت نداشت و پیگیری برای جست و جوی این دختر ادامه داشت که در نهایت این افراد در عسلویه دستگیر شدند.

وی از  والدین خواست: نظارت بیشتری بر فرزندان داشته باشند و موجبات آسایش و آرامش آنها را در منزل فراهم‌ آوردند.

به گزارش ایرنا، از شب گذشته اخباری در خصوص ربوده شدن دختری ۱۲ ساله در یکی از مناطق شهر ایلام توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو منتشر شد که موجی از نگرانی بین خانواده ها ایجاد کرد اما از سوی رییس پلیس آگاهی ایلام تکذیب شد.

سرهنگ مهری تاکید کرد: بررسی های انجام شده مشخص کرد این موضوع صحت نداشته و تعداد معدودی از کانال های استان بدون توجه به منبع خبر و همچنین کسب اطلاع از نیروی انتظامی اقدام به بازنشر این مطلب کرده اند.Source link