فرماندار: ۱۰ تیم کار واکسیناسیون علیه کرونا را در کنگاور انجام می دهند

به گزارش ایرنا؛ «فرزاد الماسی» عصر پنج شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان کنگاور اظهار داشت: با افتتاح مرکز تجمیعی ولایت همزمان ۱۰ تیم واکسیناتور مستقر و کار واکسیناسون را انجام می دهند. او با تقدیر از عملکرد شبکه بهداشت و درمان کنگاور، اظهار داشت: تا کنون بیش از پنج هزار و ۵۰۰ […]به گزارش ایرنا؛ «فرزاد الماسی» عصر پنج شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان کنگاور اظهار داشت: با افتتاح مرکز تجمیعی ولایت همزمان ۱۰ تیم واکسیناتور مستقر و کار واکسیناسون را انجام می دهند.

او با تقدیر از عملکرد شبکه بهداشت و درمان کنگاور، اظهار داشت: تا کنون بیش از پنج هزار و ۵۰۰ دُز واکسن وارد شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه کنگاور روزانه توان واکسیناسیون سه تا چهار هزار نفر را دارد، افزود: مرکز تجمیعی حکیمیه آموزش و پرورش نیز آماده راه اندازی است که به طور قطع در صورت تامین واکسن از سوی دانشگاه علوم پرشکی استان، روند واکسیناسیون شتاب می گیرد.

او همچنین تاکید کرد: برای تسهیل در روند واکسیناسیون و جلوگیری از تجمعات، شبکه بهداشت و درمان باید در اسرع وقت واکسیناسیون خودرویی را نیز فعال کند.

فرماندار کنگاور در ادامه با انتقاد از ساده انگاری و سهل انگاری در رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و خطر وجود پیک جدید، تاکید کرد: متاسفانه روند بستری های کرونایی در بیمارستان شهید چمران کنگاور افزایش یافته و در حال حاضر ۲۶ نفر در بخش های ایزوله بستری هستند.

الماسی تاکید کرد: تیم های بازرسی ستاد مقابله با کرونا شهرستان باید بصورت مستمر و مجدانه بر فعالیت های صنوف، تالارها و رستوران های شهرستان را در شیفت های صبح و عصر نظارت کنند.

وی در خاتمه رعایت پروتکل ها، دوری از تجمعات، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تعامل سازنده و همکاری دستگاهها را با شبکه بهداشت شهرستان مورد تاکید قرار داد.

شهرستان کنگاور در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.Source link