فرمانده سپاه آبادان: رسانه‌ها مردم را به حضور در انتخابات هدایت کنند

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار شاپور احمدی پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران شهرستان آبادان اظهار داشت:رسانه‌ها با ورود به تخصصی به برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی و  بیان راه‌های تحقق رسیدن به وعده‌های نامزدها با شفافیت برنامه‌های آنان زمینه را برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم کنند. وی انتخابات را  رویداد و اتفاقی بزرگ در صحنه سیاسی، […]به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار شاپور احمدی پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران شهرستان آبادان اظهار داشت:رسانه‌ها با ورود به تخصصی به برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی و  بیان راه‌های تحقق رسیدن به وعده‌های نامزدها با شفافیت برنامه‌های آنان زمینه را برای حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم کنند.

وی انتخابات را  رویداد و اتفاقی بزرگ در صحنه سیاسی، اقتصادی دانست و تصریح کرد: با توجه به توطئه چینی دشمنان در زمان انتخابات برای تضعیف نظام و عدم مشارکت مردم، حضور حداکثری مردم مهم است.

سرهنگ پاسدار احمدی گفت:تهدیدهای فزاینده علیه کشور لزوم حضور در صحنه همراه با حفظ وحدت و همگرایی ملی را بیش از پیش کرده است.

وی افزود: انتخابات مظهر آزادی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه  و خنثی سازی توطئه‌های دشمن است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را یکی از مؤلفه‌های اصلی مشارکت همگانی همراه با احساس مسئولیت در اداره شهر و روستا دانست و اظهار داشت: انتخابات شوراها مولفه حضور مردم در مدیریت شهری است.

 سرهنگ احمدی در ادامه در خصوص جایگاه رسانه‌ها در موضوع انتخابات و ایجاد شفافیت نیز عنوان کرد: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی دارای جایگاهی بسیار اثرگذار در تحقق وعده‌های منتخبین و مطالبه گری از آنان به عنوان پل ارتباطی بین مردم و منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌باشند.

وی افزود:شوراهای شهر و روستا نهادی پیشرو در زمینه سیاست گذاری توسعه پایدار شهر و روستا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت:برنامه‌های سالگرد رحلت امام خمینی(ره) به صورت آنلاین و در فضای مجازی در سطح پایگاه‌های بسیج شهرستان آبادان برگزار خواهد شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شهر و روستا همزمان در سراسر کشور ۲۸ خرداد برگزار می شود.Source link