لغزندگی و کاهش دید در ارتفاعات محورهای مازندران

هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر باتوجه به بارش‌های رگباری شاهد لغزندگی سطح جاده‌های مازندران هستیم. وی افزود: همچنین امروز شاهد ریزش سنگ در برخی از محورها بودیم که منجر به انسداد محور نشد. سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: […]


هادی عبادی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر باتوجه به بارش‌های رگباری شاهد لغزندگی سطح جاده‌های مازندران هستیم.

وی افزود: همچنین امروز شاهد ریزش سنگ در برخی از محورها بودیم که منجر به انسداد محور نشد.

سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به ادامه بارش‌ها احتمال رانش زمین و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان وجود دارد.

این مسؤول با اشاره به مه غلیظ و کاهش دید در ارتفاعات محورهای ولی‌آباد کندوان، گدوک سوادکوه و کیاسر، اضافه کرد: باتوجه به این شرایط تاکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب است.

عبادی با اعلام اینکه  طرح ممنوعیت‌های کرونایی در ورودی‌های شمال کماکان تداوم دارد، گفت: باتوجه به پایان هفته‌ رانندگان باید بدانند ماموران پلیس بحث کنترل سخت‌گیرانه جاده‌ها را در دستور کار دارند.

وی در پایان خطرنشان کرد: تاکید پلیس به همه رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ع
Source link