محدودیتی برای تزریق واکسن افراد بالای ۷۰ سال قم وجود ندارد

به گزارش شنبه شب ایرنا، در این اطلاعیه زمان مراجعه سالمندان برای تزریق واکسن از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۰ اعلام شده است. در ادامه با اشاره به مراکز پنج گانه ترریق واکسن در قم آمده است: مرکز شماره یک در میدان روح الله ، جنب دانشکده بهداشت و مرکز شماره ۲ نیز در بلوار کارگر رو به روی […]به گزارش شنبه شب ایرنا، در این اطلاعیه زمان مراجعه سالمندان برای تزریق واکسن از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۰ اعلام شده است.

در ادامه با اشاره به مراکز پنج گانه ترریق واکسن در قم آمده است: مرکز شماره یک در میدان روح الله ، جنب دانشکده بهداشت و مرکز شماره ۲ نیز در بلوار کارگر رو به روی چشم پزشکی قرار دارد

همچنین محل مرکز شماره سه نیز در انتهای نیروگاه، روبه‌روی امامزاده سیدمعصوم ذکر و یادآور شده است: مرکز الزهرا از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۲۰ فعال می‌باشد.

در ادامه این اطلاعیه ضمن اشاره به‌مرکز شماره چهار در مجتمع امام (ره) جنب گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) و همچنین مرکز شماره پنج در مصلای قدس خاطرنشان شده است: پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا نیز در بلوار شهید سلیمانی و پارکینگ مصلی قرار دارد و از نهم خردادماه فعالیت خود را آغاز نموده و همه روزه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۱ فعالیت خواهد داشت. 

از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون کرونا در قم بیش از ۴۲ هزار دوز واکسن تزریق شده است./Source link