نکونام: مقابل تراکتورسازی دنبال کسب موفقیت هستیم

به گزارش ایرنا جواد نکونام شامگاه یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی در اهواز بیان کرد: فردا دوشنبه بازی سختی برابر تیم خوب و پرمهره تراکتورسازی داریم؛ هر ۲ تیم شرایط خاصی در جدول دارند و تلاش می‌کنیم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. وی با بیان اینکه فردا ۶ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت […]

به گزارش ایرنا جواد نکونام شامگاه یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی در اهواز بیان کرد: فردا دوشنبه بازی سختی برابر تیم خوب و پرمهره تراکتورسازی داریم؛ هر ۲ تیم شرایط خاصی در جدول دارند و تلاش می‌کنیم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه فردا ۶ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم افزود: ۲ بازیکن ما که مصدوم بودند به این بازی می رسند اما متاسفانه یک بازیکن ما روز گذشته مصدوم شد و او را برای درمان نزد تیم پزشکی خود فرستادیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: هر بازیکنی که فردا به میدان برود باید بهترین عملکرد را داشته باشد. با توجه به اینکه دیدار فردا بازی معوقه است سعی می‌کنیم با تمرکز بالا به میدان برویم تا به موفقیت برسیم.

وی افزود: فصل قبل و امسال هیچ قولی برای کسب سهمیه آسیایی نداده‌ام؛  خیلی سخت است درباره سهمیه صحبت کنیم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را در تمامی مسابقات داشته باشیم.

نکونام بیان کرد: اگر پنجره نقل و انتقالاتی‌ ما باز بود و می‌توانستیم در نیم‌فصل بازیکن بگیریم به طور قطع شرایط ما اینگونه نبود و یک مقدار کار ما راحت‌تر می‌شد اما واقعا کار سختی نسبت به تیم‌های دیگر لیگ برتری داریم.

وی گفت: در جام حذفی به ۶ بازیکن خود استراحت دادیم و ۲، سه بازیکن خود را اصلا به شیراز نبردیم تا بتوانیم آمادگی بازیکنان را برای لیگ حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه بزرگترین معضل تیم فولاد وضعیت چمن ورزشگاه است افزود: ما پس از یک ماه بدون جلسه تمرینی در زمین اصلی برای دیدار با گل‌گهر به زمین رفتیم و شما هم دیدید که زمین ما زرد و سوخته بود. وضعیت چمن ورزشگاه شهدای فولاد اصلا خوب نیست و فکر می‌کنم این موضوع در شان مردم خوزستان و هواداران فولاد نیست.

دیدار تیم‌های فولاد و تراکتورسازی تبریز ساعت ۲۰:۴۵ روز یکشنبه سوم خرداد در اهواز برگزار می‌شود.

Source link