واژگونی تانکر حامل چسب مایع در بجنورد یک کشته بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده پلیس راه شهرستان بجنورد دوشنبه شب دلیل فوت راننده را ناشی از شدت جراحات وارده اعلام کرد و اظهارداشت : علاو با سقوط تریلی کامیون به داخل یکی از باغات حاشیه جاده و آتش سوزی ناشی از آن ، به بخشی از این باغ نیز خسارت وارد شد.به گفته وی دلیل وقوع […]


به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده پلیس راه شهرستان بجنورد دوشنبه شب دلیل فوت راننده را ناشی از شدت جراحات وارده اعلام کرد و اظهارداشت : علاو با سقوط تریلی کامیون به داخل یکی از باغات حاشیه جاده و آتش سوزی ناشی از آن ، به بخشی از این باغ نیز خسارت وارد شد.
به گفته وی دلیل وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه شهرستان بجنورد در دست بررسی قرار دارد.
جدا شدن اتاقک راننده دلیل سقوط تریلی 
رییس رییس جمعیت هلال احمر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا دلیل واژگونی تریلی حامل چسب مایع را در محور بجنورد- جنگل گلستان در محدوده گردنه بدرانلو  را جدا شدن اتاقک راننده از تریلی اعلام کرد.
ابراهیم پرفند اظهارداشت : حضور به موقع نیروهای امداد و نجات هلال احمر شهرستان بجنورد باعث جلوگیری از سرایت آتش سوزی به تانکر حامل حدود ۲۸ تن چسب مایع و افزایش خسارت های احتمالی ناشی از آن شد.

                            واژگونی تانکر حامل چسب مایع در بجنورد  یک کشته بر جای گذاشت

این دومین واژگونی تریلی در استان خراسان شمالی در کمتر از یک ماه گذشته است که باعث مرگ راننده این وسیله نقلیه می شود.
دهم اردیبهشت ماه سال جاری نیز اثر واژگونی یک دستگاه تریلی حامل سیمان در محور بجنورد- اسفراین و در گردنه اسدلی باعث مرگ راننده این وسیله نقلیه شد که در این حادثه سرعت بالای کامیون دلیل بروز این سانحه اعلام شد.Source link