وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد آذربایجان‌غربی شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی شامگاه پنجشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: بازدید از پایانه مرزی تمرچین، جلسه با کولبران، بازدید از معدن زرشوران تکاب و افتتاح چندین واحد صنعتی در شهرستان‌های نقده، مهاباد، میاندوآب و بوکان از برنامه‌های روز نخست سفر وزیر صنعت به آذربایجان‌غربی است. غلامرضا بابایی ادامه داد: در ادامه سفر […]رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی شامگاه پنجشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: بازدید از پایانه مرزی تمرچین، جلسه با کولبران، بازدید از معدن زرشوران تکاب و افتتاح چندین واحد صنعتی در شهرستان‌های نقده، مهاباد، میاندوآب و بوکان از برنامه‌های روز نخست سفر وزیر صنعت به آذربایجان‌غربی است.

غلامرضا بابایی ادامه داد: در ادامه سفر و در روز دوم، وزیر صنعت در جلسه گفت و گوی دولت و بخش خصوصی شرکت خواهد کرد و مشکلات فعالان اقتصادی این استان را خواهد شنید.

وی بیان کرد: دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه از دیگربرنامه‌های روز دوم است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی  گفت: در ادامه چندین طرح صنعتی در شهرستان‌های سلماس و خوی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت این استان افتتاح می‌شود.

بابایی اظهار داشت: بازدید از منطقه آزاد ماکو و حضور در پایانه مرزی بازرگان از برنامه پایانی سفر وزیر صنعت به آذربایجان‌غربی است.

به گزارش ایرنا، آذربایجان‌غربی از نظر صنعتی یکی از استان‌های کم‌برخوردار کشور به شمار می‌رود اما با اجرای قانون خروج از رکود تدوینی دولت تدبیر و امید، اقدامات خوبی در راستای بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی این استان به مدار تولید و جذب سرمایه آغاز شده‌ است.Source link