کشتی جام قهرمانان ترکیه؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

 به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه روزهای ۷ تا ۹ خردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود. تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در این رقابت ها حضور یافته که نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۸ کشتی‌گیر حضور دارند که «محمدمهدی جواهری» با «موتلو» از […] به گزارش ایرنا، رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه روزهای ۷ تا ۹ خردادماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در این رقابت ها حضور یافته که نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۸ کشتی‌گیر حضور دارند که «محمدمهدی جواهری» با «موتلو» از ترکیه پیکار می‌کند و در صورت پیروزی در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برنده کشتی میان حریفان ترکیه‌ای می‌رود. «امیررضا ده‌بزرگی» دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز به مصاف «تیکی علی» از ترکیه می‌رود و در صورت شکست این کشتی‌گیر در دور دوم و مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی‌گیران ترک مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم «ایمان محمدی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ارکن از ترکیه می‌رود.  در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۲ کیلوگرم «امیر عبدی» در مبارزه نخست به مصاف «داگ »از ترکیه می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه‌نهایی با برنده کشتی‌گیران ترکیه‌ای روبرو خواهد شد. در این وزن ۸ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کننده حضور دارند، «محمد ناقوسی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «تاتار» از ترکیه کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، «مرتضی الغوسی» به مصاف دمیر از ترکیه می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان دیگر نمایندگان کشور ترکیه مصاف می دهد.

این رقابت‌ها از ظهر فردا (جمعه) به وقت ایران آغاز می‌شود.Source link