کشف بیش از ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر ماهشهر وآبادان

سرهنگ اکبر راشدنیا شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی و مبارزه با قاچاق، ماموران پایگاه دریابانی بندر ماهشهر و آبادان در یک هفته گذشته موفق شدند ۶ فروند شناور صیادی حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند. وی […]سرهنگ اکبر راشدنیا شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی و مبارزه با قاچاق، ماموران پایگاه دریابانی بندر ماهشهر و آبادان در یک هفته گذشته موفق شدند ۶ فروند شناور صیادی حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از شناورهای توقیف شده، ۳۰ هزار و ۹۰۰ لیتر سوخت از نوع گازوییل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس در مخازن جاساز شناورها بارگیری شده بود را کشف کردند.

فرمانده پایگاه دریابانی بندر ماهشهر در ادامه با اشاره به دستگیری ۱۵ متهم در این رابطه افزود: محموله‌های کشف شده به همراه متهمان مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی تحویل  داده شد.

شهرستان ماهشهر در جنوب خوزستان و در ساحل نیلگون خلیج فارس واقع است.Source link