کشف ۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در کاشان

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی پیش از ظهر امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و به‌کارگیری دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق در دو واحد منزل مسکونی در شهر کاشان مأموران پلیس امنیت اقتصادی مراتب را به‌طور ویژه در دستور کار قراردادند. فرمانده انتظامی شهرستان کاشان […]


به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی پیش از ظهر امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و به‌کارگیری دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق در دو واحد منزل مسکونی در شهر کاشان مأموران پلیس امنیت اقتصادی مراتب را به‌طور ویژه در دستور کار قراردادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان افزود: مأموران پس از شناسایی محل‌های موردنظر و هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان در محل حاضر شدند و علاوه بر کشف ۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق، ۲ نفر را در این زمینه دستگیر کردند.

وی گفت: شناسایی و دستگیری مجرمان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز تقاضا می‌شود برای کمک به اقتصاد، آرامش و به‌ویژه امنیت جامعه، در صورت اطلاع ازاین‌گونه موارد موضوع را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۳
Source link