تاج: امیدواریم به مرحله بعد صعود کنیم/ بیش از ۲ هزار ایرانی عازم قطر خواهند شد!

رییس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی شرایط مطلوبی تیم ملی دارد و امیدواریم این دوره به مرحله بعد صعود کنیم و این اتفاق را رقم بزنیم.

به گزارش پارس پرس، مهدی تاج در دومین نشست هماهنگی وزرا و دستگاه‌های ذی‌ربط در آستانه حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی قطر، درباره قیمت بلیط‌های جام‌جهانی برای هواداران ایرانی گفت: بلیط‌های جام‌جهانی در سه دسته بندی به هواداران ارائه می‌شود.
وی افزود: دسته بندی (۱) بازی‌های ایران، به قیمت ۲۴ میلیون، دسته بندی (۲) به قیمت ۱۸ میلیون و دسته بندی (۳) به قیمت ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. در مجموع فکر می‌کنم ۲ هزار و ۲۲۶ هوادار از ایران را به قطر خواهیم برد.
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به شرایط تیم ملی هم اظهار داشت: مجموعا مشکل خاصی برای تیم ملی فوتبال نیست، تیم ملی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و لژیونرها هم مشکل خاصی ندارند. اردوی تیم ملی در تهران در حال برگزاری است و بازیکنان انتخابی کی‌روش را خیلی مثبت برای تیم ملی می‌دانم.
تاج در ادامه با بیان برنامه تیم ملی تا آغاز جام‌جهانی، خاطرنشان کرد: تیم ملی روز پنج شنبه در یک بازی تدارکاتی با نیکاراگوئه در تهران بازی می‌کند و با تونس هم روز ۲۵ آبان در قطر بازی می کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال در پایان با مطلوب دانستن شرایط تیم ملی، گفت: تیم ملی شرایط مطلوبی تیم ملی دارد و امیدواریم این دوره به مرحله بعد صعود کنیم و این اتفاق را رقم بزنیم.
تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم جام‌جهانی ۲۰۲۲ با انگلیس،‌ آمریکا و ولز رقابت می کند. نخستین دیدار ایران روز ۳۰ آبان‌ماه با انگلیس است.

انتهای پیام/