آغاز فعالیت دبیرخانه طرح سلامت نوروزی در چهارمحال و بختیاری

محمود شمسی پور دهکردی به سمت مسئول اجرای طرح سلامت نوروزی سال ۱۴۰۲ منصوب شد.

به گزارش پارس پرس، با ابلاغ حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری، محمود شمسی پور دهکردی به سمت مسئول اجرای طرح سلامت نوروزی سال ۱۴۰۲ منصوب شد.

در متن این حکم انتصاب خطاب به دکتر شمسی پور آمده است:

با عنایت به لزوم برنامه‌ریزی متمرکز در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام نوروزی و به منظور پیشگیری از هرگونه اختلال در ارائه خدمات در این راستا با عنایت به تعهد، تخصص و پشتکار جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان مسئول اجرایی طرح سلامت نوروزی سال ۱۴۰۲ منصوب می‌شوید.

در ادامه از وی خواسته شده است، برقراری زمینه همکاری بین سازمان‌های همکار با استفاده از کلیه ظرفیت‌های حوزه بهداشت و درمان استان در امر ارائه خدمات طرح سلامت نوروزی و اجرای دقیق دستورالعمل طرح سلامت نوروزی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را مبنای برنامه ریزی قرار دهد.

همچنین از مسئول اجرای طرح سلامت نوروزی سال ۱۴۰۲ خواسته شده است، ضمن فعال سازی دبیرخانه طرح سلامت نوروزی در مرکز مدیریت اورژانس پیش بیمارستانی و ستاد حوادث دانشگاه به منظور هماهنگی عملکرد حوزه سلامت، نسبت به مدیریت و سازماندهی خدمات فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی با عنایت به جابجایی مسافران و افزایش تردد در محور‌های مواصلاتی استان و اتخاذ تمهیدات ویژه برای دسترسی سریع مددجویان به خدمات فوریت‌های پزشکی اقدام نماید.

انتهای پیام/