خواجه وند: دهه فجر بهترین فرصت برای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای نظام است

مسعود خواجه وند در این نشست گفت: جهاد تبیین از سوی مقام معظم رهبری بعنوان یک فریضه فوری و مهم مطرح شده و همه باید برای تحقق آن مشارکت و احساس تکلیف کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: دهه فجر بهترین فرصت برای اجرای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای نظام به مردم و نسل جوان است.
به گزارش پارس پرس به نقل از برنا؛ نشست بصیرتی جهاد تبیین و اهمیت آن در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب روز دوشنبه با حضور سردار سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، سردار آتانی فرمانده سپاه استان، مسعود خواجه وند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان و جمعی از بسیجیان ادارات در شرکت توزیع نیروی برق قزوین برگزار شد.

مسعود خواجه وند در این نشست گفت: جهاد تبیین از سوی مقام معظم رهبری بعنوان یک فریضه فوری و مهم مطرح شده و همه باید برای تحقق آن مشارکت و احساس تکلیف کنند.

خواجه وند بیان کرد: درعمل به تحقق رهنمود رهبری و ارتقای نگاه بصیرتی نیروها این نشست را برگزار کردیم تا با روشنگری و اطلاع رسانی درست در مسیر صیانت از ارزشها گام برداریم.

وی اظهارداشت: جهاد تبیین می تواند به پیاده شدن بیانیه گام دوم انقلاب کمک کند و همه باید در این راستا تلاش کنیم.

خواجه وند یادآورشد: بیانیه گام دوم ویژگیهای متعددی دارد که جامعیت، نگاه به آینده و مخاطب قراردادن جوانان از شاخصه های آن است.

وی یادآورشد: تاکید بر مبانی و شعارهای انقلاب اسلامی از دیگر نکات بیانیه گام دوم است و باید نشان دهیم که شعارهای انقلاب کهنه شدنی نیست و مربوط به همه دوره هاست.

این مسئول تصریح کرد: یادآوری چشم اندازها و افق انقلاب اسلامی و توجه به مطالبات مردم و توجه به ارائه راهکارها در بیانیه گام دوم بخوبی ترسیم شده که باید ابعاد آن توسط تحلیل گران به مردم و جوانان بازگو شود.

خواجه وند اظهارداشت: انعطاف پذیری و منفعل نبودن و تاکید بر اصلاح خطاهای گذشته از دیگر نکات برجسته بیانیه گام دوم انقلاب است که توجه به آن باید مورد توجه قرار گیرد.

وی دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد امید و نشاط در میان مردم دانست.

انتهای پیام/