پیام تبریک رئیس فدراسیون فوتبال در پی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در کافا

دیدار تیم‌های ملی فوتسال زنان ایران و ازبکستان در دیدار نهایی تورنمنت کافا امروز دوشنبه دهم بهمن ماه با پیروزی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به پایان رسید.

به گزارش پارس پرس، دیدار تیم‌های ملی فوتسال زنان ایران و ازبکستان در دیدار نهایی تورنمنت کافا امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه برگزار شد که شاگردان سلیمانی با نتیجه ۵ بر ۴ برنده این دیدار شدند و عنوان قهرمانی دومین دوره از مسابقات فوتسال بانوان کافا را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است این قهرمانی در شرایطی به دست آمد که تیم ملی زنان فوتسال پس از مدت‌ها بلاتکلیفی سرانجام امکان حضور در یک تورنمنت را پیدا کرد تا رفته رفته آماده بازی‌های حساس‎‌تر در سطح آسیا و جهان شود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در تورنمنت کافا را تبریک گفت و در همین زمینه متنی به شرح زیر منتشر کرد:
« قهرمانی شیرین ملی پوشان بانوی ایرانی در کافا که با تلاش فراوان کادر فنی شایسته،بازیکنان متعصب و سخت کوش و مساعی سایر دست اندرکاران حاصل شد،مقدمه ای برای موفقیت دوباره این چهره های مستعد ملی پوش در قاره کهن است. به تک تک آنها خدا قوت می گویم و امیدوارم با برنامه ریزی های گسترده شاهد تداوم سیر صعودی این تیم باشیم. این قهرمانی مبارک مردم عزیز و علاقمندان به فوتبال و به ویژه خانواده بانوان فوتسال کشور.»

انتهای پیام/