امیر قلعه‌نویی: عدالت این بود که روسیه را با ۵ گل شکست می‌دادیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی تیمش برابر روسیه که نخستین حضور او روی نیمکت تیم ملی بود گفت: عدالت این دیدار این بود که ما با ۵ گل حریف را شکست می‌دادیم.

به گزارش پارس پرس به نقل از مهر، امیر قلعه نویی پس از تساوی یک به یک شامگاه روز پنجشنبه (۳ فروردین ۱۴۰۱) تیمش برابر روسیه در سالن نشست خبری ورزشگاه آزادی گفت: ابتدا بهار طبیعت را که متقارن با بهار قرآن است تبریک می گویم. انشاالله زیر سایه خدا و اهل بیت سال پرباری برای ملت شریف ایران که لایق بهترین ها هستند اتفاقات نیکی رقم بخورد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره روند بازی و همچنین تاثیر مخالفان در این نتیجه گیری که از سوی یکی از خبرنگاران مخالف با او مطرح شد گفت: دلیل مخالفت شما چیست اینکه هزار و خرده ای امتیاز گرفتیم را می توانید بشمارید. شما ابتدا تا هزار بشمارید تا من پاسخ سوالات بعدی را بدهم.

وی ادامه داد: پنج روز است این تیم را تحویل گرفته ایم. گردش توپ ما خیلی خوب بود. ایجاد موقعیت کامل داشتیم. توپ هایمان وارد گل نشد. این بازی ما را خیلی امیدوار کرد. می توانیم روز به روز و هفته به هفته بهتر شویم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که با قلب خودشان بازی کردند. عدالت بازی نتیجه ۴ یا ۵ گل زده برای ایران بود آنها یک موقعیت داشتند و گل شد.

او درباره عدم حضور سردار آزمون و رفتنش به تعطیلات در گنبد گفت: درباره آنها که حضور داشتند بپرسید. آنهایی که با تمام وجود و قلبشان بازی کردند. من خوشبختانه در هر تیمی بودم بازیکن محوری نداشتیم. البته که بازیکن سالاری هم داشتیم. درباره همین بازیکنان که شاید در اردوی بعدی نباشند صحبت کنید. آنهایی که با قلبشان کنار مردم هستند صحبت کنید. قطعاً سردار هم با قلبش کنار تیم است. به این بازی ها باید توجه شود.

قلعه نویی در خصوص احتمال ورود تعدادی از مربیان در کنار این تیم گفت: باید قطعاً برای این تیم، مربی که سابقه نشستن روی نیمکت جام جهانی را دارد اضافه کنیم. قرار است کادر خود را بیشتر کنیم تا در همه موارد مثل مشاور، پشتیبانی و تدارکات کنار همدیگر باشیم. قطعاً یک مربی خارجی هم اضافه می کنیم.

انتهای پیام/