تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان تهران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ عابر پیاده درپی تصادف با خودروی سواری در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سرهنگ احسان مومنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ دراین خصوص اظهار داشت: در ساعات ابتدایی بامداد امروز یک عابر پیاده در محدوده شرق به غرب بزرگراه آزادگان حوالی پل شهید کاظمی در حال عبور از عرض بزرگراه بود که ناگهان با یک دستگاه خودروی سواری تصادف کرده و متاسفانه در دم جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این فرد حدود ۴۰ سال سن داشت، گفت: همکاران من در حال بررسی علل این تصادف فوتی هستند. متاسفانه بارها توصیه کرده‌ایم که عبور عابر پیاده از عرض بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است و می‌تواند منجر به حوادث این‌چنینی شود. لازم است که عابران پیاده حتما از گذرگاه‌های مجاز عبور کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بزرگراه‌های خلوت تهران در روزهای سال نو نباید عاملی برای افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز رانندگان تهرانی و حتی مسافران نوروزی پایتخت باشد. ، گفت: لازم است که رانندگان نیز با سرعت مطمئنه و توجه صد در صدی به جلو با تمرکز کامل رانندگی کنند تا از وقوع چنین حوادثی جلوگیری شود.

انتهای پیام/